Onlyfilmizle | Film izle – Hd Film izle – Full film izle http://www.onlyfilmizle.com Sitemizde en son çıkan filmleri hd kalitede full olarak izleyebilirsiniz. Kaliteli film izlemek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Sun, 03 Sep 2017 01:03:30 +0000 tr-TR hourly 1 Chips Türkçe Dublaj İzle http://www.onlyfilmizle.com/chips-turkce-dublaj-izle/ http://www.onlyfilmizle.com/chips-turkce-dublaj-izle/#respond Tue, 11 Jul 2017 13:19:43 +0000 http://www.onlyfilmizle.com/?p=2568 Baker, geçmişinden beri motosikletçi bir yapısı ve evlenmek arzusunu hep yaşatan bir insandır. Diğer tarafta Poncherello ise CHP bünyesinde çalışan bir ajandır. İki amatör bir takım olmak zorunda kalacak ve bir tarafta motosiklet ustası ile ajanın muhteşem uyumları karşımıza çıkmaktadır.


]]>
http://www.onlyfilmizle.com/chips-turkce-dublaj-izle/feed/ 0
Yakıcı Kumlar HD 1080p İzle http://www.onlyfilmizle.com/yakici-kumlar-hd-1080p-izle/ http://www.onlyfilmizle.com/yakici-kumlar-hd-1080p-izle/#respond Mon, 13 Mar 2017 23:30:28 +0000 http://www.onlyfilmizle.com/?p=2503 Stephanie Allain ve Jason Michael Berman’ın yapımına imza attığı Yakıcı Kumlar Full HD Türkçe Dublaj dram kategorisinde yer almaktadır. Yakıcı kumlar isimli film orijinal dili İngilizce olan uzun metrajlı bir filmdir. Filmin senaryosu Gerard McMurray tarafından kaleme alınmış olup yine yönetmen koltuğunda da aynı isim karşımıza çıkmaktadır. Oyuncu kadrosu da oldukça kalabalık olan filmde gecenin karanlığında beklenmedik anda yaşanan beklenmedik olayların gizemi ve hüznü içerisinde kendinizi kaybedeceksiniz. Başkarakter Zurich geleceği parlak olacağı belli olan başarılı ve umut veren bir öğrencidir. Kardeşlik kulübüne katılmak ister ve bunun için çaba gösterir.
Tam emeline ulaşır ve kardeşlik kulübüne kabul edileceği vakit gelir ama kendisini bekleyen gerçeklerden Yakıcı Kumlar Filmi İzle senaryosunda haberi yoktur. Hikâyenin yükseldiği kardeşliğe kabul gecesinde felaketlerle dolu bir ortama adım atar. Gecenin geç vakitlerinde karşısına çıkan zorlu sınavla baş etmek zorunda kalan Zurich için yaşanacaklar çokta kolay olmayacaktır. 2017 yılı yapımı olan film, 2016 Sundance Film Festivalinde yarışan filmler arasında da aday gösterilmektedir.
Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Filmi en iyi ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık yorum olarak bize bir Teşekkür’ü çok görmeyin. İyi seyirler onlyfilmizle.com ailesi


]]>
http://www.onlyfilmizle.com/yakici-kumlar-hd-1080p-izle/feed/ 0
Simülasyon 1080p HD İzle http://www.onlyfilmizle.com/simulasyon-1080p-hd-izle/ http://www.onlyfilmizle.com/simulasyon-1080p-hd-izle/#respond Mon, 13 Mar 2017 22:26:49 +0000 http://www.onlyfilmizle.com/?p=2500 The Call Up orijinal ismiyle anılan Simülasyon HD Kalite İzle filmi ülkemizde de büyük bir başarı elde etmiştir. Bilim kurgu ve aksiyon kategorilerinde gösterime girmiş olan 2016 yapılımı filmin senaryosu ve yönetmenliği Charles Baker tarafından üstlenilmiştir. Konusunu günümüzde oldukça popüler olan ve çoğu genci etkisi altına almayı başarmış sanal oyunlardan esinlenerek hazırlanmıştır. Simülasyon isimli filmde bir grup genç internet ortamında oynanmakta olan bir oyunun hazırlanan en son versiyonunu denemeleri için davet edilirler. Gençler adeta sanat eseri olduğunu düşündükleri bu oyunu deneyecekleri için çok heyecanlıdırlar.
Simülasyon 1080p Full İzle filmi senaryosunda oyun o kadar muazzam bir gerçeklikte hazırlanmıştır ki, gençler oyuna uygun kılık kıyafet giyerek bir anda kendilerini bu gerçeklik içinde buluverirler. Gençlere oyun başında söylenen tek şey başarıyla oyunu tamamlayıp sonuca ulaşana 100.000 dolar ödül verileceğidir. Büyük bir heyecanla oyuna başlayan gençler oyun ilerledikçe bunun aslında bir oyun değil gerçek olduğunu, yaralanan ya da ölenlerin de gerçekte bunu yaşadıklarını fark ederler. Oynadıkları oyunun kendi ölüm kalım savaşları olduğunu anlayan gençler için savaşmak hiç te kolay olmayacaktır.
Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Filmi en iyi ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık yorum olarak bize bir Teşekkür’ü çok görmeyin. İyi seyirler onlyfilmizle.com ailesi


]]>
http://www.onlyfilmizle.com/simulasyon-1080p-hd-izle/feed/ 0
Schindler’in Listesi Full İzle http://www.onlyfilmizle.com/schindlerin-listesi-full-izle/ http://www.onlyfilmizle.com/schindlerin-listesi-full-izle/#respond Mon, 13 Mar 2017 19:25:52 +0000 http://www.onlyfilmizle.com/?p=2493 1993 ABD yapımı olan film dram, biyografi, tarih ve savaş filmi kategorilerinde gösterime girmiştir. Yönetmenliğini Steven Spielberg’in yapmış olduğu Schindler’in Listesi Tek Parça İzle filmi, 2004 yılında Amerika Birleşik Devletleri Kütüphanesi’nin kararıyla kültürel, tarihi ve estetik olarak önemli görülen filmler arasına seçilmiş ve ABD Ulusal Filmler Arşivi’nde saklanması uygun görülmüştür. Filmin hikâyesinde gerçekte de yaşanan bir hikayeden uyarlanılarak, II. Dünya Savaşı sırasında Naziler tarafından yapılan soykırım ve bu süreçte yaşananlar anlatılmaktadır.
Oskar Schindler Schindler’in Listesi  HD İzle film senaryosunda Alman bir işadamıdır ve savaş sırasında Polonya’da bir fabrika kurarak 1100 Yahudi işçiyi fabrikasında çalıştırmaya başlamıştır. Askeriye için metal kapların üretildiği bu fabrikanın sermayesi ve işgücü sadece Yahudiler üzerinden sağlanmaktadır. Alman iş adamı yapılan soykırıma ve Yahudilerin gördüğü haksız baskıya dayanamayarak onların kurtuluşu olacak uzunca bir yapılacaklar listesi hazırlamıştır. Bu sayede Yahudi çalışanlarının soykırım sırasında hayatta kalmalarını sağlayan iş adamı ve öyküsünün anlatıldığı film birçok ödüle layık görülmüştür. ‘‘Tüm zamanların en iyi filmleri’’ konulu listelerde yer almıştır ve güncel bilgilere göre Amerikan Film Enstitüsü listelerinde 9. Sırada yerini korumaktadır. Filmin yapımının üzerinden yaklaşık olarak 25 yıl geçmiş olmasına rağmen hala internet ortamında Schindler’in Listesi olarak yorumlar yapılmakta ve büyük bir izleyici kitlesine hitap etmektedir.
Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Filmi en iyi ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık yorum olarak bize bir Teşekkür’ü çok görmeyin. İyi seyirler onlyfilmizle.com ailesi


]]>
http://www.onlyfilmizle.com/schindlerin-listesi-full-izle/feed/ 0
Riphagen 1080p HD İzle http://www.onlyfilmizle.com/riphagen-1080p-hd-izle/ http://www.onlyfilmizle.com/riphagen-1080p-hd-izle/#respond Sun, 12 Mar 2017 09:31:56 +0000 http://www.onlyfilmizle.com/?p=2461 Savaş filmlerinin ülkemizde her zaman için kemik bir izleyici kadrosu olmaktadır. Bu tarz filmler bir de başarılı oyuncu kadrosuna sahip olduğunda ve fragmanı ilgi çekici olduğunda daha da kolay bir şekilde başarıya ulaşmaktadır. Riphagen Tek Parça İzle seçeneğiyle beyaz perdeye aktarıldıktan kısa süre sonra sayfamız aracılığıyla tanıtımı yapılan film de savaş türünde yer almakta ve 2016 Hollanda yapımıdır. Yazılarımızda Hollanda yapımı çok filme yer vermiyor oluşumuz bu filmin başarısız olabileceğini kesinlikle düşündürmemeli. Gerçekten izlerken keyif alabileceğiniz Pieter Kuijpers tarafından yönetilen bir film ile karşınızdayız.
Savaş kategorisinde yer alan Riphagen Türkçe Dublaj İzle seçeneğiyle de sayfamız vasıtasıyla takip edilebilir olmuştur. Filmde savaş zamanı para kazanma ana konu olarak ele alınmaktadır. Savaş zamanında para kazanmanın çok farklı yolları bulunmaktadır. Bu yollardan kolay olanı ve namuslu olmayan insanlar tarafından tercih edilenleri de fazladır. Filmde Hollandalı bir suçlunun yaşamı anlatılmaktadır. Biyografisinin anlatıldığı filmde suçlu II. Dünya Savaşı esnasında çeşitli nedenlerle saklanmak zorunda kalan Yahudileri sürekli olarak tehdit etmekte ve daha da ileriye giderek onların ölümüne dahi neden olabilmektedir.
Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Filmi en iyi ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık yorum olarak bize bir Teşekkür’ü çok görmeyin. İyi seyirler onlyfilmizle.com ailesi


]]>
http://www.onlyfilmizle.com/riphagen-1080p-hd-izle/feed/ 0
Cennet Beklesin Türkçe Dublaj İzle http://www.onlyfilmizle.com/cennet-beklesin-turkce-dublaj-izle/ http://www.onlyfilmizle.com/cennet-beklesin-turkce-dublaj-izle/#respond Sat, 11 Mar 2017 22:28:00 +0000 http://www.onlyfilmizle.com/?p=2457 Film tanıtımlarında güncel filmlere yer verdiğimiz gibi yıllar önce yapılan ve günümüzde dahi etkisini sürdüren, büyük bir hayran kitlesine sahip olan filmlere de yer vermeye devam ediyoruz. Cennet Beklesin Full HD İzle seçeneğiyle yıllar önce çekilmiş filmi restorasyon haliyle takip edebilmeniz sizin için büyük bir fırsat olacaktır. 1978 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film spor, komedi ve fantastik türde yer almaktadır. 101 dakika olan Cennet Beklesin filmi isminin ilginç olması nedeniyle de ülkemizde 2017 yılında dahi takip edilmektedir. Buck Henry ve Warren Beatty tarafından yönetmenliği yapılan filmi günümüzde izlediğinizde o yıllarda bu tarz bir filmin çekilmiş olabileceğine dahi şaşıracaksınız.
Cennet Beklesin Tek Parça İzle film senaryosunda Joe Pendleton Los Angeles Rams takımında oyun kurucu olarak yer almaktadır. Geçirdiği trafik kazası sonrasında Joe cennete çağırılacaktır. Oyun kurucusunun cesedi cenaze töreni esnasında yakılmıştır. Oyun kurucusu Cennet Beklesin film senaryosunda henüz ölmeye hazır değildir ve cinayet nedeniyle ölen yaşlı bir milyonerin vücudunda dünyaya geri gönderilir. Sporcunun hayatı artık alt üst olmuştur. Çevresinde karşı koyamayacağı şekilde gerçekleşen olaylarla baş etmeye çalışırken genç bir kadına aşık olması olayların Cennet Beklesin İndirmeden İzle filmi senaryosunda daha da karışmasına neden olacaktır.
Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Filmi en iyi ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık yorum olarak bize bir Teşekkür’ü çok görmeyin. İyi seyirler onlyfilmizle.com ailesi


]]>
http://www.onlyfilmizle.com/cennet-beklesin-turkce-dublaj-izle/feed/ 0
Black Ailesi Full 1080p İzle http://www.onlyfilmizle.com/black-ailesi-full-1080p-izle/ http://www.onlyfilmizle.com/black-ailesi-full-1080p-izle/#respond Sat, 11 Mar 2017 21:25:04 +0000 http://www.onlyfilmizle.com/?p=2453 Güncel film tanıtımlarına yer verdiğimiz yazılarımızda bugün Black Ailesi Tek Parça İzle seçeneğiyle takip edebileceğiniz 2016 Amerika Birleşik Devletleri yapımı komedi türüyle karşınızdayız. 90 dakika uzunluğundaki filmin yönetmen koltuğunda Deon Taylor yer almaktadır. Black Ailesi filmi oyuncu kadrosunda Mike Tyson gibi bir ismin yer alması komedi türünde aynı anda beyaz perdeye aktarılan filmlerden daha ön planda olmasına neden olmaktadır. Sayfamız aracılığıyla Black Ailesi İndirmeden İzle haliyle de sayfamızda yer alan film kısa süre içerisinde büyük bir kesim tarafından izlenmiştir.
Film Carl ve ailesinin yaşadıkları ilginç bir yolculuk etrafında geçmektedir. Carl ve ailesi Black Ailesi Full İzle filmi senaryosunda bulundukları bölgeden uzaklaşmak istemişlerdir. Bu uzaklaşma ise daha iyi bir yaşam koşullarına kavuşmak amacıyla gerçekleştirilmiştir. Carl ve ailesi Black Ailesi film senaryosunda yeni bir hayata kavuşmak amacıyla Beverly Hills’e doğru yolculuğa başlarlar. Yolculukları bitip istedikleri yere geldiklerinde tüm suçluların bu bölgede 12 saatliğine serbest olduklarını gördüklerinde ise artık çok geçtir. Yaşadıkları olayların komik bir dille ele alındığı Black Ailesi filmi kısa sürede yüksek izlenme oranını yakalamıştır.
Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Filmi en iyi ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık yorum olarak bize bir Teşekkür’ü çok görmeyin. İyi seyirler onlyfilmizle.com ailesi


]]>
http://www.onlyfilmizle.com/black-ailesi-full-1080p-izle/feed/ 0
Aptallar Çetesi 1080p Full İzle http://www.onlyfilmizle.com/aptallar-cetesi-1080p-full-izle/ http://www.onlyfilmizle.com/aptallar-cetesi-1080p-full-izle/#respond Fri, 10 Mar 2017 09:30:52 +0000 http://www.onlyfilmizle.com/?p=2438 Suç, komedi ve aksiyon türünde yer alan Aptallar Çetesi Tek Parça İzle filmi ülkemizde 16 Aralık 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Jared Hess tarafından yönetmenliği yapılan başarılı film Aptallar Çetesi 95 dakika uzunluğundadır. Film 1997 yılında yaşanan tarihin en büyük soygunlarından birisini konu almaktadır. Nakit para taşıma şirketinde çalışan Zach Galifianakis tarafından canlandırılan David Scott Ghannt’ın görevi sürücülüktür.
Aptallar Çetesi HD İzle filminde her gün milyonlarca dolar para taşımasına rağmen sıradan bir yaşam süren adamı hayatında tek heyecanlandıran detay çalışma arkadaşı Kristen Wiig tarafından canlandırılan Kelly Campbell’dir. Kelly’nin niyeti taşınan paraları çalmaktır ve aracın sürücüsünü bu konuda bir şekilde ikna eder. David 17.3 milyon dolar çalmayı başarmıştır. Fakat bu başarısı onun mutluluğunu sağlamaz çünkü onu ikna eden kişiler tarafından dolandırılmıştır.
Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Filmi en iyi ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık yorum olarak bize bir Teşekkür’ü çok görmeyin. İyi seyirler onlyfilmizle.com ailesi


]]>
http://www.onlyfilmizle.com/aptallar-cetesi-1080p-full-izle/feed/ 0
Yağmacılar HD 1080p İzle http://www.onlyfilmizle.com/yagmacilar-hd-1080p-izle/ http://www.onlyfilmizle.com/yagmacilar-hd-1080p-izle/#respond Thu, 09 Mar 2017 22:18:24 +0000 http://www.onlyfilmizle.com/?p=2435 Aksiyon türündeki 2016 Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Steven Miller yer alırken filmin başrolünde çok yakından tanıdığımız Bruce Willis’in yer alması filmi diğer yapımlardan bir adım öne çıkarmaktadır. Yağmacılar Full İzle haliyle sayfamızda yer alan filmi şimdiden favori film listesine alan izleyicilerinin olduğunu bilmek ise Yağmacılar filme verilen emeğin karşılığının kısa sürede alınacağı konusunda bizlere fikir vermektedir. Filmde ana karakterimiz intihara meyilli bir FBI ajanıdır. Bu ana karakter üzerinde çok senaryo yazılmış olsa da farklı kurgusu ve Bruce Willis gibi kaliteli oyuncuları barındırması nedeniyle Yağmacılar filmi bizim için diğerlerine göre biraz daha farklı geliyor.
Filmde ana karakterimiz FBI ajanıdır ve Yağmacılar Tek Parça İzle filmi senaryosunda intihara meyilli birisidir. Buna rağmen hala görevde olan ajan seri soygunları takip etmektedir. Soygunların en belirgin özelliği soygunun yanında cinayetlerin de işleniyor olmasıdır. Fakat cinayetlerin ardındaki asıl amacı öğrenmeye niyetli olan FBI ajanının ve onun tarafından kovalanan banka soyguncularının sıra dışı hikâyesi gerçekten izlenmeye değer.
Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Filmi en iyi ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık yorum olarak bize bir Teşekkür’ü çok görmeyin. İyi seyirler onlyfilmizle.com ailesi


]]>
http://www.onlyfilmizle.com/yagmacilar-hd-1080p-izle/feed/ 0
Baskın Günü 1080p HD İzle http://www.onlyfilmizle.com/baskin-gunu-1080p-hd-izle/ http://www.onlyfilmizle.com/baskin-gunu-1080p-hd-izle/#respond Thu, 09 Mar 2017 20:56:59 +0000 http://www.onlyfilmizle.com/?p=2429 2016 Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan aksiyon türündeki Baskın Günü Türkçe Dublaj İzle seçeneğiyle ülkemizde 27 Nisan 2016 tarihinde beyaz perdeye yansıtılmıştır. Beyaz perdenin hemen ardından sayfamız aracılığıyla da izlenebilir olan Baskın Günü filmi 90 dakika uzunluğundadır. Baskın Günü filmi bazı kaynaklarda dilimize Özgürlük Günü olarak da çevrilmiştir. İzleyenlerden genel anlamda olumlu yorumlar alan filmin senaryosu Andrew Baldwin tarafından hazırlanırken filmin yönetmen koltuğunda başarılı bir isim olan James Watkins yer almaktadır. Baskın Günü filmi henüz yeni ülkemizde gösterime girmiş olmasına rağmen dijital ortamda yapılan araştırmalar izlenme oranlarının kısa sürede zirveye doğru yol aldığını ortaya koymaktadır.
Yapımcıların ulaşmak istediği başarıya kısa sürede ulaşmasını sağlayan Baskın Günü Full İzle haliyle de sayfamız aracılığıyla yer almaktadır. Reklamsız ve kesintisiz bir seyir keyfi yaşayacağınız filmde Richard Madden tarafından canlandırılan Amerikalı Michael Paris’te yaşamakta ve geçimini yan kesicilik yaparak sağlamaktadır. Sürekli para çalan Michael son yaptığı yan kesicilik işinde içinde paradan çok daha değerli olan bir şeyleri çaldığı için CIA tarafından en çok arananlar listesine zirveden giriş yapmıştır. Idris Elba tarafından canlandırılan CIA ajanı Sean Briar olayı incelemekle görevlendirilmiştir ve kısa süre içerisinde Michael’in çok büyük bir planın sadece maşası olduğunu kavrar. Ajan komployu tüm verileriyle ortaya çıkarmak istemekte ve bunun için Michael ile iş birliği yapmaya karar verecektir. Başlangıç için avcı konumunda olan ikili bir süre sonra av konumuna düşünce aksiyon dolu sahneler daha da artacaktır.
Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Filmi en iyi ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık yorum olarak bize bir Teşekkür’ü çok görmeyin. İyi seyirler onlyfilmizle.com ailesi


]]>
http://www.onlyfilmizle.com/baskin-gunu-1080p-hd-izle/feed/ 0